Mobilyasının ahşap kısımlarının eskimesinden şikayetçi olanlar, mobilyasının eskimiş ahşap kısımlarından rahatsız olanlar, bu ürün size göre.

Tik bakım seti sayesinde tik ve iroko gibi sert ahşap malzemeden yapılmış mobilya ve yüzeyler canlılığını yitirmiyor, kullanım ömürleri uzuyor. Yalnızca 3 adımda etkin bir temizlik ve bakım sağlayan tik bakım seti, mobilya ve yüzeylerin yanı sıra tekne güvertelerinde ve bina donanımlarında da kullanılabiliyor.

Yaz mevsimiyle birlikte dış mekan mobilyaları büyük ilgi görmeye başladı. Tik ağacından üretilen bahçe mobilyaları ise en çok tercih edilen dış mekan ürünleri arasında bulunuyor. Fakat tik mobilyaların uzun yıllar orijinal görünümlerini ve şıklığını koruyabilmesi için bakımlarının en doğru şekilde yapılması gerekiyor. Tik ve iroko mobilyalar için ihtiyaç duyduğunuz etkin temizlik ve bakımı bir arada sunuyor.

Tik bakım seti ile yapacağınız bakımdan sonra mobilyalarınızdaki değişime siz bile inanamayacaksınız. İlk aşamada tik temizleyici ile tik yüzeylerde zamanla oluşan ve yiyeceklerden kaynaklanan yağ lekeleri ile muhtelif kirleri temizlemekle işe başlayabilirsiniz.

Share